آبان ۲۶, ۱۳۹۸

۵ تا از بهترین کلاینت های FTP رایگان

تبادل فایل بین شما و وب سایتتان زمانی بهتر انجام می شود که این کار بوسیله ی کلاینت های ارسال فایل تحت عنوان کلاینت های FTP انجام گیرد.از این خانواده ی کلاینت های امن،میتوان به SFTP و FTPS ها اشاره کرد.در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید تا بهترین کلاینت های ارسال فایل به هاست و سرور آشنا شویم.با سمیکالن همراه باشید.

شما در حالت عادی می توانید با استفاده از FTP هاست اقدام به ارسال فایل به آن بکنید.ولی باید بدانید که این FTP امنیت چندانی ندارد. و احتمال لو رفتن اطلاعاتتان در هنگام ارسال فایل وجود دارد.زیرا آن نمی تواند فایل های شما را هنگام ارسال مخفی نماید و همین می تواند باعث شود تا فایل های شما در معرض خطر قرار گیرند. و لو بروند.ولی ما می خواهیم در این مقاله شما را با بهترین کلاینت های FTP که امنیت بسیار بیشتری دارند آشنا کنیم تا با اطمینان خاطر بیشتری به این عملیات بپردازید.

۱ – FileZilla

fz

FileZilla یک کلاینت ارسال فایل امن و متن باز است.شاید به همین دلیل هم در صدر جدول بهترین های ما قرار می گیرد.این نرم افزار بسیار سریع است و قادر است ارسال فایل ها را به طور همزمان مدیریت و انجام دهد و همچنین از SFTP و FTPS پشتیبانی می کندو یکی از قابلیت هایی که این نرم افزار داراست این است که شما اگر مجبورید در محل کارتان از سیستم عامل ویندوز استفاده کنید و در خانه از سیستم عامل مک استفاده می کنید.لازم نیست که از نرم افزار جداگانه ای برای ارسال فایل های خود استفاده کنید.شما می توانید این نرم افزار را در دو سیستم عامل ویندوز و مک استفاده و دانلود کنید.

برای دیدن آموزش کار با نرم افزار Filezilla روی اینجا کلیک کنید

۲ – Cyberduck

cd2

Cyberduck میتواند از هر چیزی که شما برای انتقال اطلاعات نیاز دارید محافظت کند مثل SFTP و WebDav ،این نرم افزار رابط کاربری بسیار ساده ای دارد که کار را با آن آسان کرده است و شما میتوانید آن را برای ویندوز و مک دانلود کنید.

۳ – FireFTP

fire3

قسمت add-on موزیلا فایرفاکس به شما امکان داشتن یک کلاینت FTP/SFTP بسیار قدرتمند را می دهد.این کلاینت بر روی تمامی پلتفرم هایی که قابلیت اجرای موزیلا فایرفاکس را دارند در دسترس است.به همین دلیل شما می توانید از آن در سیستم عامل های ویندوز و مک و لینوکس استفاده و دانلود کنید

۴ – Classic FTP

class4

این نرم افزار یک کلاینت انتقال فایل است که معمولا برای امور غیر تجاری از آن استفاده می شود و یک رابط کاربری بسیار خوب و ساده دارد که استفاده ازآن را بسیار آسان میکند.شما می توانید آن را برای ویندوز و مک دانلود کنید

۵ – WinSCP

scp5

WinSCP یکی از کلاینت های مشهور FTP است و اگر یک کاربر ویندوزی هستید پیشنهاد می کنیم حتی یکبار هم شده WinSCP را بر روی سیستم خود امتحان کنید. WinSCP می تواند از پروتکل های انتقال اطلاعات نظیر SFTP,SCP,FTP,WebDav پشتیبانی کند و با آنها مبادله داشته باشد.شما می توانید آن را برای سیستم عامل ویندوز دانلود کنید.

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *